Ochrana a zpracování osobních údajů, Souhlas se zpracováním osobních údajů, Informační memorandum

Provozovatelem webu mariankabele.com je Marián Kábele, 294 11 Doubrava 77, IČ: 68450290, registrovaný živnostník na ŽÚ Mladá Boleslav, dále jen „Správce“. Provozovateli webu mohou pomáhat spolupracovníci.

Zpracovávané údaje, udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů

Přihlášením k odběru tipů, akcí, novinek formou e-mailových zpráv, facebookových zpráv, SMS zpráv nebo korespondenční cestou, nám udělujete souhlas, abychom ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) a ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady č. 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „Nařízení GDPR“) s účinností od 25. 5. 2018, a rovněž v souladu s Obchodními podmínkami, zpracovávali údaje, které nám dle svého uvážení poskytnete, a jimiž mohou být:

 • jméno, příjmení,
 • e-mailová adresa, IP adresa místa přihlášení,
 • kontaktní údaje uvedené v profilu na sociální síti Facebook,
 • telefonní číslo, poštovní adresa,
 • v případě objednávky na firmu také IČ, DIČ, sídlo firmy a kontaktní zástupce.

Tyto údaje v uvedeném rozsahu využíváme za účelem zasílání obchodních sdělení, akcí, novinek a nabídek (dále jen „Informace“). Jste-li naším zákazníkem, klientem, kupujícím služeb a produktů, činíme tak z oprávněného zájmu.

V případě, kdy zákazníkem nejste, posíláme Informace na základě tohoto souhlasu. Údaje budeme zpracovávat po dobu 5 let od poslední objednávky, přihlášení k odběru, aktivity formou prokliku v zasílaných Informacích.

Obsah zasílaných Informací může být personalizován podle preferencí, na základě poskytnutých údajů nebo prováděných aktivit.

S výše uvedeným zpracováním nám přihlášením k odběru Informací udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas můžete vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz v zasílaných Informacích, anebo zasláním e-mailu či dopisu na kontaktní údaje, viz níže.

Zpracování osobních údajů provádíme, jako Správce. Osobní údaje mohou zpracovávat i další zpracovatelé, marketingoví spolupracovníci, poskytovatelé software – například MailerLite, Sumo, ManyChat, účetní systém.

Pro analýzu a vylepšování provozu portálu využíváme analytických nástrojů společnosti Google, například Google Analytics, Google Search Console, Smartlook, Collabim. Tyto nástroje mohou pro svoji funkci používat souborů cookies, případně anonymně monitorovat provoz jiným způsobem, avšak jen takovým, podle kterého není možné uživatele nebo návštěvníka webu mariankabele.com identifikovat.

Pro cílení nabídek podle preferencí můžeme využívat remarketingových, retargetingových služeb Google Ads, Seznam Sklik, Facebook.

Zpracovávání a ochrana údajů

K poskytnutým údajům mají přístup pouze proškolení spolupracovníci správce, a to v rámci podmínek a informací uvedených v tomto dokumentu Ochrana a zpracování osobních údajů, Souhlas se zpracováním osobních údajů.

Získané údaje nepředáváme dalším subjektům pro jejich marketingové účely, využíváme je výlučně k zasílání Informací.

Údaje v elektronické podobě jsou chráněné šifrováním, údaje v papírové podobě jsou uzamčené na zabezpečeném místě.

Podle zákona o ochraně osobních údajů máte tato práva:

 • vzít svůj souhlas ke zpracování osobních údajů kdykoliv zpět, pakliže to není v rozporu s jinými legislativními povinnostmi, například povinností archivace faktur a účetních dokladů po dobu stanovenou zákonem,
 • požadovat informaci nebo vysvětlení, které vaše údaje a jak zpracováváme,
 • vyžádat si přístup k těmto údajům z důvodu jejich aktualizace, opravy,
 • požádat o vydání údajů z důvodu přenosu k jinému správci,
 • požádat o výmaz údajů, pakliže to není v rozporu s jinými legislativními povinnostmi, například povinností archivace faktur a účetních dokladů po dobu stanovenou zákonem,
 • v případě pochybností o zpracování údajů nás kontaktovat, anebo oslovit Úřad pro ochranu osobních údajů.

Součástí zasílaných Informací je sdělení, jakým způsobem se můžete odhlásit z jejich odběru, například kliknutím na odhlašovací odkaz v zaslané e-mailové zprávě.

Kontaktní údaje správce

 • Marián Kábele, mariankabele.com, IČ 68450290,
 • Korespondenční adresa: 294 11 Doubrava 77.
 • Telefonní číslo: +420 604 620 299.
 • E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..