Obsahový tip na 6. 11. – Vánoce na klik – výbava po internetu.

Je 21. století. Počítač připojený k internetu má dnes skoro každý. A k tomu pravděpodobně i chytrý telefon. Dnes už není třeba během adventu trávit dlouhé hodiny ve frontách v obchodech a nákupácích. Poraďte čtenářům, jak si Vánoce „naklikat“.

Skoro vše se dá objednat během pár kliknutí na počítači. Na internetu lidé seženou dárky pro ženy, pro muže, dárečky pro děti i seniory, suroviny pro lahodnou večeři, něco k pití, ale také služby úklidových firem.

Poraďte v článku čtenářům, jak si letošní Vánoce „naklikat“ a ven vyrazit třeba jen na horký grog. Prodáváte boty? Naveďte zákazníky, kde také objednat ponožky, odkapávač bot či vysoušeč obuvi.

Dodáváte dámskou kosmetiku? Možná dámy i pánové z vašeho publika uvítají radu, kam v okolí vyrazit do nového wellness, do sauny, na masáž. Třeba z toho navíc vznikne spolupráce s novými obchodními partnery!


Ukázat další obsahové tipy pro advent a Vánoce.

 

Marián Kábele
Autor: Marián KábeleWeb: http://www.mariankabele.com
Stratég obsahu & copywriter. Brouzdá se Českým rájem i celým světem, poznává nové cesty a kultury. Také fotograf, lektor a bloger na mariankabele.cz