Czech English French German Italian Spanish

MaK-Blog

Jak najít a do článku vložit zajímavé video.

Čím „okořenit“ články na blogu? Pěknou fotografií, anebo rovnou videem. Takové video ani nemusí být vaše vlastní. Na svůj blog můžete legální cestou vložit i cizí videa. Kde taková videa hledat, jak je najít a jakým způsobem zajímavá videa z různých služeb do článků na vlastní obsahový blog vložit? Podívejte se na návod.

Číst dál: Návod: Jak najít zajímavá videa a vložit je do svých článků

Příběh Chipotle.

Sherice Jacob na blogu Kissmetrics sepsal, co je značkový obsah. „Jsou blogy spolehlivým zdrojem informací, dá se věřit sociálním médiím?” Jaké jsou rozdíly mezi příběhy lidí a příběhy výrobků či služeb? A mohou mít vůbec produkty své příběhy? Zjistěte v článku.

Číst dál: Které kanály obsahového marketingu značek pomáhají budovat zákaznickou důvěru?

MailerLite – e-mailing s autorespondery zdarma.

Internet žije. Každý den se něco mění. Včetně on-line služeb pro podnikatele a markeťáky. Například e-mailingové nástroje. Co fungovalo včera, dnes už ne. A co funguje dnes, zítra už bude možná jinak. Před pár lety jsem objevil emailingový nástroj MailerLite. V té době toho ještě moc neuměl, ale stál jen pár babek. Dnes už toho umí hodně. A docela levný je pořád. Do 1000 kontaktů dokonce zdarma. Co všechno MailerLite umí a proč se o něj zajímat? Zjistěte v článku.

Číst dál: MailerLite – výkonná mašina pro e-mailing včetně autoresponderů zdarma

Content resumé 1.

Co nového ve světovém content marketingu? Které obsahové tipy a novinky jsem za poslední měsíc ulovil? Snažím se vybírat to nejlepší z obsahového světa a servíruji dál. Články jsou většinou v angličtině, občas ve španělštině, portugalštině, němčině, francouzštině, ale i čínštině nebo japonštině (použijte translator). Odkaz na celý článek je vždy ve vloženém tweetu. Své objevy sdílím na @mariankabele, jednou za čas také formou seriálu Content resumé. Toto je 1. díl, sumarizuji své obsahové příspěvky za minulý měsíc. Příjemné čtení a svěží nápady!

Číst dál: Content resumé #1 – Co radí světoví mistři obsahového marketingu

Jak tvořit lepší texty? Drž hu*u a poslouchej.

2 uši má člověk proto, aby více poslouchal než mluvil.“ „Kdo hodně mluví, málo se dozví.“ Podobných „pravd“ koluje světem hodně. Jenže ono na nich něco je a platí to i pro copywriting. Jak se stát lepším copywriterem? „Drž hu*u a poslouchej.“ Přečtěte si, proč.

Číst dál: #10 Jak tvořit lepší texty? Drž hu*u a poslouchej

Strana 1 z 16

Podkategorie

Obsahový / content marketing a podnikání. Jak začít, kde obsah plánovat, tvořit, publikovat, propagovat, analyzovat? Jaké nástroje potřebujete? Čtěte.

Text vládne. Bez písmen jen těžko předáte informaci. Pište nudné texty a zákazníky unudíte. Vytvořte čtivé věty a otevřete peněženky. Zjistěte, jak na to.

Formulář MailerLite - novinky

Web používá cookies. Kvůli nařízení EU vás o tom musím informovat. Na webu mohou být affil odkazy.