Obsahový tip na 22. 11. – Nákup potravin do zásoby mimo davy.

Kdysi doma lidé mívali větší zásoby potravin. Vesnické obchody chyběly, do města to bylo daleko, autobusy nejezdily. Jak realizovat nákup potravin do zásoby dnes, co všechno nakoupit, kam to uskladnit, jak zpracovat?

V dobách minulých měla každá hospodyňka ve spíži velké pytle s moukou na pečení domácího chleba, v zelňáku naložené zelí a další suroviny ve větším množství. Rodině vydržely po celou zimu.

V současnosti je to už do obchodu kousek, sednete do auta a za pár minut jste tam. Jenže v době předvánoční budou nákupní centra „praskat ve švech“. Jako každý rok.

Poraďte článkem čtenářům, jak se davům při nakupování potravin letos vyhnout a nakoupit si už na začátku adventu větší množství do zásoby. Nakládá někdo z vašeho týmu zelí? Pečete v troubě rohlíky, housky? Prozraďte recept.

Poraďte obsahovému publiku, kde kde sehnat mouku na pečení domácího chleba a další suroviny i jak je uskladnit a co nejlépe využít.

Třeba to vaši čtenáři ocení i když nemáte food blog. A ta vůně domácího chleba linoucí se domem, mmm!


Ukázat další obsahové tipy pro advent a Vánoce.

 

Marián Kábele
Autor: Marián KábeleWeb: http://www.mariankabele.com
Stratég obsahu & copywriter. Brouzdá se Českým rájem i celým světem, poznává nové cesty a kultury. Také fotograf, lektor a bloger na Piny.cz

 
 
 

Web používá cookies. Kvůli nařízení EU vás o tom musím informovat. Na webu mohou být affil odkazy.