Obsahový tip na 18. 12. – Malé adventní trhy.

Zlatá neděle a Štědrý den se blíží. Na zlatou neděli lidé zapalují čtvrtou svíčku na adventním věnci. Doporučte čtenářům obsahového blogu pár tipů, jak se ještě před tím zabavit. Třeba kam vyrazit na malé lokální adventní trhy a nakoupit si ještě pár drobností pro radost.

Vyrazit na velké městské adventní trhy pár dní před Štědrým dnem – to je odvážný krok. Zřejmě to tam bude „praskat ve švech“. Lepší je zamířit mimo davy. Na vesničky, do malého města.

Máte v regionu méně známá místa, kam se dá vyrazit, užít si klid a pohodu předvánočního období? Doporučte je čtenářům svého firemního blogu. A rovnou se poptejte na jejich tipy. Možná nějaká malá regionální adventní akce vaší pozornosti unikla.

Pokud letos nasněží, co například s dětmi během zlaté neděle postavit sněhuláka? Taková sněhuláková mini soutěž může být dobrou zábavou pro celou rodinu. A sněhulák ve zlatém stylu – to se jen tak nevidí.


Ukázat další obsahové tipy pro advent a Vánoce.

 

Marián Kábele
Autor: Marián KábeleWeb: http://www.mariankabele.com
Stratég obsahu & copywriter. Brouzdá se Českým rájem i celým světem, poznává nové cesty a kultury. Také fotograf, lektor a bloger na mariankabele.cz