Obsahový tip na 21. 12. – Nápojové recepty na 1. zimní den.

Máte svoje osvědčené tipy na recepty pro horké zimní nápoje? Publikujte je na firemním obsahovém blogu, stylově na 1. zimní den.

Svařené víno, vánoční punč, horký čaj s rumem, horká griotka – to je nápojová klasika zimního období. Máte oblíbené recepty na horké nápoje? Prozraďte je svým fanouškům a čtenářům blogu, třeba na 1. zimní den.

I když už letos někde párkrát nasněžilo, astronomická zima začíná až okolo 20. prosince. Některý rok 21., někdy 22. 12. To je ideální příležitost pro uvítání začátku zimy s šálkem horkého nápoje v ruce.

Máte svého horkého nápojového favorita? Anebo recept na ten nejlepší vaječňák? Co rádi v zimě pijí kolegové z firmy? Dejte hlavy a tipy dohromady, publikujte je v článku na obsahovém blogu.

Zeptejte se také fanoušků na sociálních sítích na jejich oblíbené nápojové recepty. Třeba posbíráte pár zajímavých receptur a překvapíte jimi doma své blízké.

Na zdraví!


Ukázat další obsahové tipy pro advent a Vánoce.

 

Marián Kábele
Autor: Marián KábeleWeb: http://www.mariankabele.com
Stratég obsahu & copywriter. Brouzdá se Českým rájem i celým světem, poznává nové cesty a kultury. Také fotograf, lektor a bloger na mariankabele.cz